Indeed (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (50 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Date
az: Tarix

en: Location
az: Məkan

en: Israel
az: İsrail

en: New Zealand
az: Yeni Zelandiya

en: Brazil
az: Braziliya

en: Chile
az: Çili

en: Japan
az: Yaponiya

en: Poland
az: Polşa

en: Portugal
az: Portuqaliya

en: Singapore
az: Sinqapur

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Germany
az: Almaniya

en: Australia
az: Avstraliya

en: Austria
az: Avstriya

en: Bahrain
az: Bəhreyn

en: Belgium
az: Belçika

en: Canada
az: Kanada

en: China
az: Çin

en: Colombia
az: Kolumbiya

en: Denmark
az: Danimarka

en: Finland
az: Finlandiya

en: France
az: Fransa

en: Greece
az: Yunanıstan

en: Hungary
az: Macarıstan

en: India
az: Hindistan

en: Indonesia
az: İndoneziya

en: Ireland
az: İrlandiya

en: Italy
az: İtaliya

en: Kuwait
az: Küveyt

en: Luxembourg
az: Lüksemburq

en: Malaysia
az: Malayziya

en: Mexico
az: Meksika

en: Netherlands
az: Hollandiya

en: Norway
az: Norveç

en: Philippines
az: Filippin

en: Qatar
az: Qətər

en: Romania
az: Rumıniya

en: Russia
az: Rusiya

en: Saudi Arabia
az: Səudiyyə Ərəbistanə

en: South Africa
az: Cənubi Afrika

en: Spain
az: İspaniya

en: Sweden
az: İsveç

en: Switzerland
az: İsveçrə

en: Taiwan
az: Tayvan

en: United Arab Emirates
az: Birləşmiş Ərəb Əmirlikləri

en: United Kingdom
az: Birləşmiş Krallıq

en: United States
az: Amerika Birləşmiş Ştatları

en: Venezuela
az: Venesuela

en: Query
az: Sorğu
