Indeed Search (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (54 entries)

en: Date
be: Дата

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Israel
be: Ізраіль

en: New Zealand
be: Новая Зеландыя

en: Brazil
be: Бразілія

en: Chile
be: Чылі

en: Japan
be: Японія

en: Poland
be: Польша

en: Portugal
be: Партугалія

en: Singapore
be: Сінгапур

en: Turkey
be: Турцыя

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Germany
be: Германія

en: Argentina
be: Аргентына

en: Australia
be: Аўстралія

en: Austria
be: Аўстрыя

en: Bahrain
be: Бахрэйн

en: Belgium
be: Бельгія

en: Canada
be: Канада

en: China
be: Кітай

en: Colombia
be: Калумбія

en: Czech Republic
be: Чэхія

en: Denmark
be: Данія

en: Finland
be: Фінляндыя

en: France
be: Францыя

en: Greece
be: Грэцыя

en: Hungary
be: Вугоршчына

en: India
be: Індыя

en: Indonesia
be: Інданэзія

en: Ireland
be: Ірландыя

en: Italy
be: Італія

en: Kuwait
be: Кувейт

en: Luxembourg
be: Люксембург

en: Malaysia
be: Малайзія

en: Mexico
be: Мексіка

en: Netherlands
be: Нідэрланды

en: Norway
be: Нарвегія

en: Oman
be: Аман

en: Pakistan
be: Пакістан

en: Peru
be: Перу

en: Philippines
be: Філіпіны

en: Qatar
be: Катар

en: Romania
be: Румынія

en: Russia
be: Расія

en: Saudi Arabia
be: Саудаўская Аравія

en: South Africa
be: Паўдневая Афрыка

en: Spain
be: Іспанія

en: Sweden
be: Швецыя

en: Switzerland
be: Швейцарыя

en: Taiwan
be: Тайвань

en: United Arab Emirates
be: Аб'яднаныя Арабскія Эміраты

en: United Kingdom
be: Вялікабрытанія

en: United States
be: ЗША

en: Venezuela
be: Венесуэла
