Indeed Search (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (46 entries)

en: Date
hr: Datum

en: Location
hr: Lokacija

en: Israel
hr: Izrael

en: New Zealand
hr: Novi Zeland

en: Chile
hr: Čile

en: Poland
hr: Poljska

en: Singapore
hr: Singapur

en: Turkey
hr: Turska

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Germany
hr: Njemačka

en: Austria
hr: Austrija

en: Belgium
hr: Belgija

en: Canada
hr: Kanada

en: China
hr: Kina

en: Colombia
hr: Kolumbija

en: Czech Republic
hr: Češka

en: Denmark
hr: Danska

en: Finland
hr: Finska

en: France
hr: Francuska

en: Greece
hr: Grčka

en: Hungary
hr: Mađarska

en: India
hr: Indija

en: Indonesia
hr: Indonezija

en: Ireland
hr: Irska

en: Italy
hr: Italija

en: Kuwait
hr: Kuvajt

en: Luxembourg
hr: Luksemburg

en: Malaysia
hr: Malezija

en: Mexico
hr: Meksiko

en: Netherlands
hr: Nizozemska

en: Norway
hr: Norveška

en: Philippines
hr: Filipini

en: Qatar
hr: Katar

en: Romania
hr: Rumunjska

en: Russia
hr: Rusija

en: Saudi Arabia
hr: Saudijska Arabija

en: South Africa
hr: Južna Afrika

en: Spain
hr: Španjolska

en: Sweden
hr: Švedska

en: Switzerland
hr: Švicarska

en: Taiwan
hr: Tajvan

en: United Arab Emirates
hr: Ujedinjeni Arapski Emirati

en: United Kingdom
hr: Ujedinjeno Kraljevstvo

en: United States
hr: SAD

en: Venezuela
hr: Venecuela

en: Limit
hr: Ograničenje
