Indeed Search (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (55 entries)

en: Date
lv: Datums

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Israel
lv: Izraēla

en: New Zealand
lv: Jaunzēlande

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: Chile
lv: Čīle

en: Japan
lv: Japāna

en: Poland
lv: Polija

en: Portugal
lv: Portugāle

en: Singapore
lv: Singapūra

en: Turkey
lv: Turcija

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Germany
lv: Vācija

en: Argentina
lv: Argentīna

en: Australia
lv: Austrālija

en: Austria
lv: Austrija

en: Bahrain
lv: Bahreina

en: Belgium
lv: Beļģija

en: Canada
lv: Kanāda

en: China
lv: Ķīna

en: Colombia
lv: Kolumbija

en: Czech Republic
lv: Čehija

en: Denmark
lv: Dānija

en: Finland
lv: Somija

en: France
lv: Francija

en: Greece
lv: Grieķija

en: Hungary
lv: Ungārija

en: India
lv: Indija

en: Indonesia
lv: Indonēzija

en: Ireland
lv: Īrija

en: Italy
lv: Itālija

en: Kuwait
lv: Kuveita

en: Luxembourg
lv: Luksemburga

en: Malaysia
lv: Malaizija

en: Mexico
lv: Meksika

en: Netherlands
lv: Nīderlande

en: Norway
lv: Norvēģija

en: Oman
lv: Omāna

en: Pakistan
lv: Pakistāna

en: Philippines
lv: Filipīnas

en: Qatar
lv: Katara

en: Romania
lv: Rumānija

en: Russia
lv: Krievija

en: Saudi Arabia
lv: Saūda Arābija

en: South Africa
lv: Dienvidāfrikas Republika

en: Spain
lv: Spānija

en: Sweden
lv: Zviedrija

en: Switzerland
lv: Šveice

en: Taiwan
lv: Taivāna

en: United Arab Emirates
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: Venezuela
lv: Venecuēla

en: Limit
lv: Limits

en: Query
lv: Vaicājums
