Indeed Search (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Date
mn: Огноо

en: Location
mn: Байрлал

en: Israel
mn: Израйл

en: New Zealand
mn: Шинэ Зеланд

en: Brazil
mn: Бразил

en: Chile
mn: Чили

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: France
mn: Франц улс
