Indeed Search (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (42 entries)

en: Date
ps: نيټه

en: Brazil
ps: برازيل

en: Japan
ps: جاپان

en: Poland
ps: پولنډ

en: Portugal
ps: پرتګال

en: Singapore
ps: سنګاپور

en: Turkey
ps: تورکيه

en: Argentina
ps: ارجنټاین

en: Australia
ps: استرالیا

en: Austria
ps: اتريش

en: Bahrain
ps: بحرين

en: Belgium
ps: بلجیم

en: Canada
ps: کاناډا

en: Finland
ps: فېنلانډ

en: France
ps: فرانسه

en: Greece
ps: یونان

en: India
ps: هندوستان

en: Indonesia
ps: اندونيزيا

en: Ireland
ps: ایرلنډ

en: Italy
ps: اېټاليا

en: Kuwait
ps: کويټ

en: Luxembourg
ps: لوکسامبورګ

en: Malaysia
ps: ماليزیا

en: Mexico
ps: مکسيکو

en: Oman
ps: عمان

en: Pakistan
ps: پاکستان

en: Peru
ps: پيرو

en: Philippines
ps: فيلپينی

en: Qatar
ps: قطر

en: Romania
ps: رومانیا

en: Russia
ps: روسيه

en: Saudi Arabia
ps: سعودي عرب

en: South Africa
ps: سهيلي افريقا

en: Spain
ps: هسپانیا

en: Sweden
ps: سويډن

en: Switzerland
ps: سويس

en: Taiwan
ps: تایوان

en: United Arab Emirates
ps: متحده عربي امارات

en: United Kingdom
ps: انګلستان

en: United States
ps: امريکا متحده ایالات

en: Venezuela
ps: وېنزوېلا

en: Query
ps: پوښتنه
