Indeed Search (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (41 entries)

en: Date
ro: Data

en: Location
ro: Locaţia

en: Israel
ro: Izrael

en: New Zealand
ro: Noua Zeelandă

en: Brazil
ro: Brazilia

en: Japan
ro: Japonia

en: Poland
ro: Polonia

en: Portugal
ro: Portugalia

en: Turkey
ro: Turcia

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Germany
ro: Germania

en: Belgium
ro: Belgia

en: Colombia
ro: Columbia

en: Czech Republic
ro: Republica Cehă

en: Denmark
ro: Danemarca

en: Finland
ro: Finlanda

en: France
ro: Franţa

en: Greece
ro: Grecia

en: Hungary
ro: Ungaria

en: Indonesia
ro: Indonezia

en: Ireland
ro: Irlanda

en: Italy
ro: Italia

en: Luxembourg
ro: Luxemburg

en: Malaysia
ro: Malaezia

en: Mexico
ro: Mexic

en: Netherlands
ro: Olanda

en: Norway
ro: Norvegia

en: Pakistan
ro: Pachistan

en: Philippines
ro: Filipine

en: Romania
ro: România

en: Russia
ro: Rusia

en: Saudi Arabia
ro: Arabia Saudită

en: South Africa
ro: Africa de Sud

en: Spain
ro: Spania

en: Sweden
ro: Suedia

en: Switzerland
ro: Elveţia

en: United Arab Emirates
ro: Emiratele Arabe Unite

en: United Kingdom
ro: Regatul Unit al Marii Britanii

en: United States
ro: Statele Unite

en: Limit
ro: Limită

en: Query
ro: Interogare
