Indeed Search (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (60 entries)

en: Date
uk: Дата

en: Location
uk: Місце розташування

en: Israel
uk: Ізраїль

en: New Zealand
uk: Нова Зеландія

en: Brazil
uk: Бразилія

en: Chile
uk: Чилі

en: Japan
uk: Японія

en: Poland
uk: Польща

en: Portugal
uk: Португалія

en: Singapore
uk: Сингапур

en: Turkey
uk: Туреччина

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Germany
uk: Німеччина

en: Argentina
uk: Аргентина

en: Australia
uk: Австралія

en: Austria
uk: Австрія

en: Bahrain
uk: Бахрейн

en: Belgium
uk: Бельгія

en: Canada
uk: Канада

en: China
uk: Китай

en: Colombia
uk: Колумбія

en: Czech Republic
uk: Чеська республіка

en: Denmark
uk: Данія

en: Finland
uk: Фінляндія

en: France
uk: Франція

en: Greece
uk: Греція

en: Hungary
uk: Угорщина

en: India
uk: Індія

en: Indonesia
uk: Індонезія

en: Ireland
uk: Ірландія

en: Italy
uk: Італія

en: Korea
uk: Корея

en: Kuwait
uk: Кувейт

en: Luxembourg
uk: Люксембург

en: Malaysia
uk: Малайзія

en: Mexico
uk: Мексика

en: Netherlands
uk: Нідерланди

en: Norway
uk: Норвегія

en: Oman
uk: Оман

en: Pakistan
uk: Пакістан

en: Peru
uk: Перу

en: Philippines
uk: Філіппіни

en: Qatar
uk: Катар

en: Romania
uk: Румунія

en: Russia
uk: Московія

en: Saudi Arabia
uk: Саудівська Аравія

en: South Africa
uk: Південна Африка

en: Spain
uk: Іспанія

en: Sweden
uk: Швеція

en: Switzerland
uk: Швейцарія

en: Taiwan
uk: Тайвань

en: United Arab Emirates
uk: Об'єднані Арабські Емірати

en: United Kingdom
uk: Великобританія

en: United States
uk: США

en: Venezuela
uk: Венесуела

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Query
uk: Запит

en: Hong Kong
uk: Гонконг

en: Radius
uk: Радіус

en: Relevance
uk: Доречність
