Indeed Search (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (49 entries)

en: Date
cs: Datum

en: Location
cs: Místo

en: New Zealand
cs: Nový Zéland

en: Brazil
cs: Brazílie

en: Japan
cs: Japonsko

en: Poland
cs: Polsko

en: Portugal
cs: Portugalsko

en: Singapore
cs: Singapur

en: Turkey
cs: Turecko

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Germany
cs: Německo

en: Australia
cs: Austrálie

en: Austria
cs: Rakousko

en: Belgium
cs: Belgie

en: Canada
cs: Kanada

en: China
cs: Čína

en: Colombia
cs: Kolumbie

en: Czech Republic
cs: Česká republika

en: Denmark
cs: Dánsko

en: Finland
cs: Finsko

en: France
cs: Francie

en: Greece
cs: Řecko

en: Hungary
cs: Maďarsko

en: India
cs: Indie

en: Indonesia
cs: Indonésie

en: Ireland
cs: Irsko

en: Italy
cs: Itálie

en: Kuwait
cs: Kuvajt

en: Luxembourg
cs: Lucembursko

en: Malaysia
cs: Malajsie

en: Mexico
cs: Mexiko

en: Netherlands
cs: Nizozemsko

en: Norway
cs: Norsko

en: Oman
cs: Omán

en: Pakistan
cs: Pákistán

en: Philippines
cs: Filipíny

en: Qatar
cs: Katar

en: Romania
cs: Rumunsko

en: Russia
cs: Rusko

en: Saudi Arabia
cs: Saudská Arábie

en: South Africa
cs: Jižní Afrika

en: Spain
cs: Španělsko

en: Sweden
cs: Švédsko

en: Switzerland
cs: Švýcarsko

en: Taiwan
cs: Tchaj-wan

en: United Arab Emirates
cs: Spojené arabské emiráty

en: United Kingdom
cs: Spojené království

en: United States
cs: Spojené státy

en: Query
cs: Dotaz
