Indeed Search (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (58 entries)

en: Date
he: תאריך

en: Location
he: מיקום

en: Israel
he: ישראל

en: New Zealand
he: ניו-זילנד

en: Brazil
he: ברזיל

en: Chile
he: צ'ילה

en: Japan
he: יפן

en: Poland
he: פולין

en: Portugal
he: פורטוגל

en: Singapore
he: סינגפור

en: Turkey
he: טורקיה

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Germany
he: גרמניה

en: Argentina
he: ארגנטינה

en: Australia
he: אוסטרליה

en: Austria
he: אוסטריה

en: Bahrain
he: בחריין

en: Belgium
he: בלגיה

en: Canada
he: קנדה

en: China
he: סין

en: Colombia
he: קולומביה

en: Czech Republic
he: הרפובליקה הצ'כית

en: Denmark
he: דנמרק

en: Finland
he: פינלנד

en: France
he: צרפת

en: Greece
he: יוון

en: Hungary
he: הונגריה

en: India
he: הודו

en: Indonesia
he: אינדונזיה

en: Ireland
he: אירלנד

en: Italy
he: איטליה

en: Kuwait
he: כווית

en: Luxembourg
he: לוקסמבורג

en: Malaysia
he: מלזיה

en: Mexico
he: מקסיקו

en: Netherlands
he: הולנד

en: Norway
he: נורבגיה

en: Oman
he: עומאן

en: Pakistan
he: פקיסטן

en: Peru
he: פרו

en: Philippines
he: הפיליפינים

en: Qatar
he: קטאר

en: Romania
he: רומניה

en: Russia
he: רוסיה

en: Saudi Arabia
he: ערב הסעודית

en: South Africa
he: דרום אפריקה

en: Spain
he: ספרד

en: Sweden
he: שבדיה

en: Switzerland
he: שווייץ

en: Taiwan
he: הרפובליקה הסינית

en: United Arab Emirates
he: איחוד האמירויות הערביות

en: United Kingdom
he: הממלכה המאוחדת

en: United States
he: ארצות הברית

en: Venezuela
he: ונצואלה

en: Limit
he: גבול

en: Query
he: שאילתה

en: Hong Kong
he: הונג קונג

en: Radius
he: רדיוס
