Indeed Search (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (54 entries)

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Israel
hy: Իսրայէլ

en: New Zealand
hy: Նոր Զելանդիա

en: Brazil
hy: Բրազիլիա

en: Chile
hy: Չիլի

en: Japan
hy: Ճապոնիա

en: Poland
hy: Լեհաստան

en: Portugal
hy: Պորտուգալիա

en: Singapore
hy: Սինգապուր

en: Turkey
hy: Թուրքիա

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Germany
hy: Գերմանիա

en: Argentina
hy: Արգենտինա

en: Australia
hy: Ավստրալիա

en: Austria
hy: Ավստրիա

en: Bahrain
hy: Բահրեյն

en: Belgium
hy: Բելգիա

en: Canada
hy: Կանադա

en: China
hy: Չինաստան

en: Colombia
hy: Կոլումբիա

en: Czech Republic
hy: Չեխիա

en: Denmark
hy: Դանիա

en: Finland
hy: Ֆինլանդիա

en: France
hy: Ֆրանսիա

en: Greece
hy: Հունաստան

en: Hungary
hy: Հունգարիա

en: India
hy: Հնդկաստան

en: Indonesia
hy: Ինդոնեզիա

en: Ireland
hy: Իռլանդիա

en: Italy
hy: Իտալիա

en: Kuwait
hy: Քուվեյթ

en: Luxembourg
hy: Լյուքսեմբուրգ

en: Malaysia
hy: Մալայզիա

en: Mexico
hy: Մեքսիկա

en: Netherlands
hy: Նիդեռլանդներ

en: Norway
hy: Նորվեգիա

en: Oman
hy: Օման

en: Pakistan
hy: Պակիստան

en: Peru
hy: Պերու

en: Philippines
hy: Ֆիլիպիններ

en: Qatar
hy: Քաթար

en: Romania
hy: Ռումինիա

en: Russia
hy: Ռուսաստան

en: Saudi Arabia
hy: Սաուդյան Արաբիա

en: South Africa
hy: Հարավային Աֆրիկա

en: Spain
hy: Իսպանիա

en: Sweden
hy: Շվեդիա

en: Switzerland
hy: Շվեյցարիա

en: Taiwan
hy: Թայվան

en: United Arab Emirates
hy: Միացյալ Արաբական Էմիրություններ

en: United Kingdom
hy: Մեծ Բրիտանիա

en: United States
hy: Միացյալ Նահանգներ

en: Venezuela
hy: Վենեսուելա
