Indeed Search (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Date
th: วันที่

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Limit
th: จำกัด

en: Query
th: สอบถาม

en: Radius
th: รัศมี
