Indeed Search (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Location
ug: ئورنى

en: Israel
ug: ئىسرائىلىيە

en: Brazil
ug: بىرازىلىيە

en: Chile
ug: چىلى

en: Japan
ug: ياپون

en: Turkey
ug: تۈركىيە

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Canada
ug: كانادا

en: China
ug: جوڭگو
