Indeed Search (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (41 entries)

en: Date
eu: Data

en: Location
eu: Kokalekua

en: New Zealand
eu: Zelanda Berria

en: Brazil
eu: Brasil

en: Chile
eu: Txile

en: Japan
eu: Japonia

en: Poland
eu: Polonia

en: Singapore
eu: Singapur

en: Turkey
eu: Turkia

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Germany
eu: Alemania

en: Bahrain
eu: Bahrein

en: Belgium
eu: Belgika

en: Canada
eu: Kanada

en: China
eu: Txina

en: Colombia
eu: Kolonbia

en: Czech Republic
eu: Errepublika Txekiarra

en: Denmark
eu: Danimarka

en: Finland
eu: Finlandia

en: France
eu: Frantzia

en: Greece
eu: Grezia

en: Hungary
eu: Hungaria

en: Ireland
eu: Irlanda

en: Italy
eu: Italia

en: Luxembourg
eu: Luxenburgo

en: Malaysia
eu: Malasia

en: Mexico
eu: Mexiko

en: Netherlands
eu: Holanda

en: Norway
eu: Noruega

en: Philippines
eu: Filipinak

en: Romania
eu: Errumania

en: Russia
eu: Errusia

en: South Africa
eu: Hego-Afrika

en: Spain
eu: Espainia

en: Sweden
eu: Suedia

en: Switzerland
eu: Suitza

en: United Arab Emirates
eu: Emirato Arabiar Batuak

en: United Kingdom
eu: Erresuma Batua

en: United States
eu: Estatu Batuak

en: Limit
eu: Muga

en: Query
eu: Kontsulta
