Indeed Search (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Location
fi: Sijainti

en: New Zealand
fi: Uusi-Seelanti

en: Brazil
fi: Brasilia

en: Japan
fi: Japani

en: Poland
fi: Puola

en: Portugal
fi: Portugali

en: Turkey
fi: Turkki

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Germany
fi: Saksa

en: Argentina
fi: Argentiina

en: Austria
fi: Itävalta

en: Belgium
fi: Belgia

en: Canada
fi: Kanada

en: China
fi: Kiina

en: Colombia
fi: Kolumbia

en: Czech Republic
fi: Tsekki

en: Denmark
fi: Tanska

en: Finland
fi: Suomi

en: France
fi: Ranska

en: Greece
fi: Kreikka

en: Hungary
fi: Unkari

en: India
fi: Intia

en: Ireland
fi: Irlanti

en: Italy
fi: Italia

en: Luxembourg
fi: Luxemburg

en: Malaysia
fi: Malesia

en: Mexico
fi: Meksiko

en: Netherlands
fi: Hollanti

en: Norway
fi: Norja

en: Philippines
fi: Filippiinit

en: Russia
fi: Venäjä

en: Saudi Arabia
fi: Saudiarabia

en: South Africa
fi: Etelä-Afrikka

en: Spain
fi: Espanja

en: Sweden
fi: Ruotsi

en: Switzerland
fi: Sveitsi

en: United Arab Emirates
fi: Yhdistyneet arabiemiirikunnat

en: United Kingdom
fi: Yhdistynyt Kuningaskunta

en: United States
fi: Yhdysvallat

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Query
fi: Kysely

en: Relevance
fi: Paremmuusjärjestys
