Indeed Search (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (48 entries)

en: Location
fr: Emplacement

en: Israel
fr: Israël

en: New Zealand
fr: Nouvelle-Zélande

en: Brazil
fr: Brésil

en: Chile
fr: Chili

en: Japan
fr: Japon

en: Poland
fr: Pologne

en: Singapore
fr: Singapour

en: Turkey
fr: Turquie

en: Not installed
fr: Non installé

en: Germany
fr: Allemagne

en: Argentina
fr: Argentine

en: Australia
fr: Australie

en: Austria
fr: Autriche

en: Bahrain
fr: Bahreïn

en: Belgium
fr: Belgique

en: China
fr: Chine

en: Colombia
fr: Colombie

en: Czech Republic
fr: République tchèque

en: Denmark
fr: Danemark

en: Finland
fr: Finlande

en: Greece
fr: Grèce

en: Hungary
fr: Hongrie

en: India
fr: Inde

en: Indonesia
fr: Indonésie

en: Ireland
fr: Irlande

en: Italy
fr: Italie

en: Kuwait
fr: Koweït

en: Malaysia
fr: Malaisie

en: Mexico
fr: Mexique

en: Netherlands
fr: Pays-Bas

en: Norway
fr: Norvège

en: Peru
fr: Pérou

en: Romania
fr: Roumanie

en: Russia
fr: Russie

en: Saudi Arabia
fr: Arabie Saoudite

en: South Africa
fr: Afrique du Sud

en: Spain
fr: Espagne

en: Sweden
fr: Suède

en: Switzerland
fr: Suisse

en: Taiwan
fr: Taïwan

en: United Arab Emirates
fr: Émirats arabes unis

en: United Kingdom
fr: Royaume-Uni

en: United States
fr: États-Unis

en: Limit
fr: Limite

en: Query
fr: Requête

en: Radius
fr: Rayon

en: Relevance
fr: Pertinence
