Indeed Search (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (38 entries)

en: Date
gu: તારીખ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Israel
gu: ઇઝરાયેલ

en: New Zealand
gu: ન્યૂઝીલેન્ડ

en: Brazil
gu: બ્રાઝીલ

en: Japan
gu: જાપાન

en: Poland
gu: પોલેન્ડ

en: Portugal
gu: પોર્ટુગલ

en: Singapore
gu: સિંગાપુર

en: Turkey
gu: તુર્કી

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Germany
gu: જર્મની

en: Australia
gu: ઓસ્ટ્રેલિયા

en: Austria
gu: ઓસ્ટ્રિયા

en: Bahrain
gu: બેહરીન

en: Belgium
gu: બેલ્જીયમ

en: Canada
gu: કેનેડા

en: China
gu: ચીન

en: Colombia
gu: કોલમ્બિયા

en: Finland
gu: ફિનલેન્ડ

en: France
gu: ફ્રાંસ

en: India
gu: ભારત

en: Italy
gu: ઇટાલી

en: Kuwait
gu: કુવૈત

en: Netherlands
gu: નેધરલેન્ડ

en: Pakistan
gu: પાકિસ્તાન

en: Philippines
gu: ફિલિપાઇન્સ

en: Romania
gu: રોમાનિયા

en: Russia
gu: રશિયા

en: South Africa
gu: દક્ષિણ આફ્રિકા

en: Spain
gu: સ્પેઇન

en: Sweden
gu: સ્વીડન

en: Switzerland
gu: સ્વિટ્ઝર્લૅન્ડ

en: Taiwan
gu: તાઇવાન

en: United Kingdom
gu: યુનાઇટેડ કિંગડમ

en: United States
gu: યુનાઈટેડ સ્ટેટ્સ

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Hong Kong
gu: હોંગ કોંગ
