Indeed Search (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (38 entries)

en: Date
it: Data

en: Location
it: Posizione

en: Israel
it: Israele

en: New Zealand
it: Nuova Zelanda

en: Brazil
it: Brasile

en: Chile
it: Cile

en: Japan
it: Giappone

en: Poland
it: Polonia

en: Portugal
it: Portogallo

en: Turkey
it: Turchia

en: Not installed
it: Non installato

en: Germany
it: Germania

en: Belgium
it: Belgio

en: China
it: Cina

en: Czech Republic
it: Repubblica Ceca

en: Denmark
it: Danimarca

en: Finland
it: Finlandia

en: France
it: Francia

en: Greece
it: Grecia

en: Hungary
it: Ungheria

en: Ireland
it: Irlanda

en: Italy
it: Italia

en: Luxembourg
it: Lussemburgo

en: Malaysia
it: Malesia

en: Mexico
it: Messico

en: Netherlands
it: Olanda

en: Norway
it: Norvegia

en: Peru
it: Perù

en: Philippines
it: Filippine

en: Saudi Arabia
it: Arabia saudita

en: South Africa
it: Sud Africa

en: Spain
it: Spagna

en: Sweden
it: Svezia

en: Switzerland
it: Svizzera

en: United Arab Emirates
it: Emirati Arabi Uniti

en: United Kingdom
it: Regno Unito

en: United States
it: Stati Uniti

en: Limit
it: Limite
