Indeed Search (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (59 entries)

en: Date
ru: Дата

en: Location
ru: Место

en: Israel
ru: Израиль

en: New Zealand
ru: Новая Зеландия

en: Brazil
ru: Бразилия

en: Chile
ru: Чили

en: Japan
ru: Япония

en: Poland
ru: Польша

en: Portugal
ru: Португалия

en: Singapore
ru: Сингапур

en: Turkey
ru: Турция

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Germany
ru: Германия

en: Argentina
ru: Аргентина

en: Australia
ru: Австралия

en: Austria
ru: Австрия

en: Bahrain
ru: Бахрейн

en: Belgium
ru: Бельгия

en: Canada
ru: Канада

en: China
ru: Китай

en: Colombia
ru: Колумбия

en: Czech Republic
ru: Чешская республика

en: Denmark
ru: Дания

en: Finland
ru: Финляндия

en: France
ru: Франция

en: Greece
ru: Греция

en: Hungary
ru: Венгрия

en: India
ru: Индия

en: Indonesia
ru: Индонезия

en: Ireland
ru: Ирландия

en: Italy
ru: Италия

en: Kuwait
ru: Кувейт

en: Luxembourg
ru: Люксембург

en: Malaysia
ru: Малайзия

en: Mexico
ru: Мексика

en: Netherlands
ru: Нидерланды

en: Norway
ru: Норвегия

en: Oman
ru: Оман

en: Pakistan
ru: Пакистан

en: Peru
ru: Перу

en: Philippines
ru: Филиппины

en: Qatar
ru: Катар

en: Romania
ru: Румыния

en: Russia
ru: Россия

en: Saudi Arabia
ru: Саудовская Аравия

en: South Africa
ru: Южная Африка

en: Spain
ru: Испания

en: Sweden
ru: Швеция

en: Switzerland
ru: Швейцария

en: Taiwan
ru: Тайвань

en: United Arab Emirates
ru: Объединённые Арабские Эмираты

en: United Kingdom
ru: Великобритания

en: United States
ru: Соединённые Штаты Америки

en: Venezuela
ru: Венесуэла

en: Limit
ru: Предел

en: Query
ru: Запрос

en: Hong Kong
ru: Гонконг

en: Radius
ru: Радиус

en: Relevance
ru: Релевантность
