Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Comments
ast: Comentarios

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Image
ast: Imaxe

en: Help
ast: Aida

en: Done
ast: Fechu
