Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Submit
az: Təqdim

en: Comments
az: Şərhlər

en: Tags
az: Teqlər

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Image
az: Şəkil

en: Help
az: Dəstək

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Styles
az: Üslublar
