Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Submit
be: Захаваць

en: Comments
be: Каментары

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Image
be: Малюнак

en: Help
be: Дапамога

en: Done
be: Зроблена

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: import
be: імпартаваць
