Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Comments
bg: Коментари

en: Tags
bg: Таг

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Image
bg: Снимка

en: Help
bg: Справка

en: Done
bg: Готово

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Content settings
bg: Настройки на съдържанието
