Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Done
bo: བསྒྲུབ་ཚར

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག
