Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Register
de: Registrieren

en: Submit
de: Absenden

en: Comments
de: Kommentare

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Image
de: Bild

en: Help
de: Hilfe

en: Done
de: Fertig

en: Secret key
de: Geheimer Schlüssel

en: Replacement patterns
de: Ersetzungsmuster

en: Content settings
de: Inhaltseinstellungen

en: import
de: importieren

en: Authorization
de: Autorisierung

en: Bulk operations
de: Stapelverarbeitungen

en: Error!
de: Fehler!

en: Styles
de: Stile

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
de: Während der Verarbeitung von @operation ist ein Fehler aufgetreten mit den Argumenten: @args

en: Index ID
de: Index-ID

en: Document title
de: Dokumententitel

en: Placeholder text
de: Platzhaltertext
