Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Comments
el: Σχόλια

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Image
el: Εικόνα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Done
el: Έγινε

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Styles
el: Στυλ
