Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Register
et: Registreeru

en: Submit
et: Sisesta

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Tags
et: Sildid

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Image
et: Pilt

en: Help
et: Abi

en: Done
et: Valmis

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Authorization
et: Autoriseerimine

en: Bulk operations
et: Masstegevused

en: Styles
et: Stiilid
