Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Submit
fi: Lähetä

en: Comments
fi: Kommentit

en: Tags
fi: Tagit

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Image
fi: Kuva

en: Help
fi: Ohje

en: Done
fi: Tehty

en: E-Mail
fi: Sähköpostiosoite

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Authorization
fi: Vahvistus

en: Bulk operations
fi: Bulkkitoiminnot

en: Styles
fi: Tyylit

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args
