Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Register
fil: Magrehistro

en: Comments
fil: Mga puna

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Content types
fil: Mga uri ng nilalaman

en: Help
fil: Tulong
