Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Register
gu: નોંધણી

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Help
gu: મદદ
