Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Register
hi: पंजीकृत

en: Submit
hi: जमा करें

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Tags
hi: उपनाम

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Image
hi: चित्र

en: Help
hi: मदद

en: Done
hi: पूर्ण हुआ

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका
