Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: Submit
hr: Pošalji

en: Comments
hr: Komentari

en: Tags
hr: Oznake

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Image
hr: Slika

en: Help
hr: Pomoć

en: Done
hr: Gotovo

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Styles
hr: Stilovi

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
