Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Submit
hu: Beküldés

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Tags
hu: Címkék

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Image
hu: Kép

en: Help
hu: Súgó

en: Done
hu: Kész

en: Comment text
hu: Hozzászólás szövege

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Content settings
hu: Tartalom beállításai

en: Authorization
hu: Hitelesítés

en: Bulk operations
hu: Tömeges műveletek

en: Styles
hu: Stílusok

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args

en: Index ID
hu: Index azonosító

en: Document title
hu: Dokumentum címe
