Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Register
ja: 登録

en: Submit
ja: 送信

en: Comments
ja: コメント

en: Tags
ja: タグ

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Image
ja: 画像

en: Help
ja: ヘルプ

en: Done
ja: 完了

en: E-Mail
ja: メール

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Content settings
ja: コンテンツ設定

en: import
ja: インポート

en: Authorization
ja: 承認

en: Bulk operations
ja: 一括処理

en: Styles
ja: スタイル

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args
