Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Register
jv: Ndaftar

en: Submit
jv: Kirim

en: Comments
jv: Komèntar

en: Tags
jv: Tautan

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Image
jv: Gambar

en: Help
jv: Pitulungan

en: Done
jv: Rampung
