Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Tags
ka: ტეგები

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Image
ka: სურათი

en: Help
ka: დახმარება

en: Done
ka: დასრულება
