Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Tags
km: ស្លាក

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Help
km: ជំនួយ

en: Done
km: ធ្វើ​រួច
