Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Done
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Authorization
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Error!
kn: ದೋಷ!
