Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Submit
ku: بنێرە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Image
ku: وێنە

en: Help
ku: یارمەتی

en: Done
ku: تەواوبوو
