Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Comments
lv: Komentāri

en: Tags
lv: Birkas

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Image
lv: Attēls

en: Help
lv: Palīdzība

en: Done
lv: Pabeigts

en: E-Mail
lv: E-pasts

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Content settings
lv: Satura iestatījumi

en: import
lv: ielādēt

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: Styles
lv: Stili
