Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Tags
mn: Тагууд

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Image
mn: Зураг

en: Help
mn: Тусламж
