Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Register
mr: नोंदणी

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Help
mr: मदत

en: Done
mr: पूर्ण झाले
