Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Register
nl: Inschrijven

en: Submit
nl: Indienen

en: Comments
nl: Reacties

en: Tags
nl: Labels

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Done
nl: Gereed

en: E-Mail
nl: E-mailadres

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Content settings
nl: Inhoudsinstellingen

en: import
nl: importeer

en: Authorization
nl: Autorisatie

en: Bulk operations
nl: Bulkbewerkingen

en: Error!
nl: Fout!

en: Styles
nl: Stijlen

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args
