Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Image
nn: Bilete

en: Help
nn: Hjelp
