Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Comments
oc: Comentaris

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Image
oc: Imatge

en: Help
oc: Ajuda

en: Done
oc: Acabat

en: Secret key
oc: Clau secreta

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Bulk operations
oc: Operacions en masse

en: Styles
oc: Estils

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
