Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Register
pl: Rejestracja

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Comments
pl: Komentarze

en: Tags
pl: Tagi

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Image
pl: Obraz

en: Help
pl: Pomoc

en: Done
pl: Gotowe

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: Content settings
pl: Ustawienia zawartości

en: Authorization
pl: Autoryzacja

en: Bulk operations
pl: Operacje masowe

en: Error!
pl: Błąd!

en: Styles
pl: Style

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args

en: Index ID
pl: Identyfikator indeksu
