Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Register
ro: Înscriere

en: Submit
ro: Trimite

en: Comments
ro: Comentarii

en: Tags
ro: Etichete

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Image
ro: Imagine

en: Help
ro: Ajutor

en: Done
ro: Gata

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Error!
ro: Eroare!

en: Styles
ro: Stiluri

en: Index ID
ro: ID-ul Indexului
