Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Register
ru: Регистрация

en: Submit
ru: Отправить

en: Comments
ru: Комментарии

en: Tags
ru: Теги

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Image
ru: Изображение

en: Help
ru: Справка

en: Done
ru: Готово

en: Secret key
ru: Ключ сервера

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Content settings
ru: Настройки содержимого

en: import
ru: Импорт

en: Authorization
ru: Авторизация

en: Bulk operations
ru: Массовые операции

en: Styles
ru: Стили

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args

en: Placeholder text
ru: Текст заполнителя

en: Your search index ID
ru: ID поискового индекса

en: You can obtain your index ID at adminpanel.indexisto.com
ru: Вы можете узнать ID индекса на adminpanel.indexisto.com

en: API secret key
ru: Секретный ключ API

en: Enable indexation
ru: Включить индексацию

en: Use path aliases
ru: Использовать синонимы адресов
