Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Register
sk: Registrovať

en: Submit
sk: Odoslať

en: Comments
sk: Komentáre

en: Tags
sk: Značky

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Image
sk: Obrázok

en: Help
sk: Pomoc

en: Done
sk: Hotovo

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Authorization
sk: Autorizácia

en: Bulk operations
sk: Hromadné operácie

en: Styles
sk: Štýly

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
