Indexisto Site Search (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Register
sl: Registracija

en: Submit
sl: Pošlji

en: Comments
sl: Komentarji

en: Tags
sl: Oznake

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Image
sl: Slika

en: Help
sl: Pomoč

en: Done
sl: Opravljeno
